2017 ICF CSL World Cups - Prague | Augsburg | Markleeberg | Ivrea | La Seu d'Urgell

Program závodu SP 2017

OFICIÁLNÍ PROGRAM
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP PRAGUE, Czech Republic
16. – 18. června 2017

aktualizování 15.6.2017

pondělí 12. 6. – čtvrtek 15. 6.
Oficiální trénink organizovaný po skupinách a národech dle časového rozpisu

středa 14. 6.
18:00        Porada vedoucích výprav
20:00        Recepce pro vedoucí výprav a VIP

čtvrtek 15. 6.
08:30        ITOś porada
09:30 – 10:30    Slalom Cross Time Trial K1m, K1ž
10:30 – 12:30    Stavba tratě pro kvalifikaci
12:30 – 13:00    Stavba tratě pro kvalifikaci – lodě na vodě
13:00 – 13:30    Předjízdy po úsecích
13:00        ITOś porada
14:00 - 19:00    Trénink organizován po skupinách dle časového rozpisu – na trati kvalifikace
19:15 - 19:35    Předjízdy v celých tratích – rehearsal

pátek 16. 6.
07:50        ITOś porada
08:45 - 08:52    Start předjezdců C2 muži, C1 ženy, K1 muži
09:00 - 11:38    Kvalifikace 1. jízda C2 muži, C1 ženy, K1 muži
11:41 - 13:10    Kvalifikace 2. jízda C2 muži, C1 ženy, K1 muži
13:10 - 14:20    Polední přestávka
14:20 - 14:27    Start předjezdců K1 ženy, C1 muži
14:30 - 16:57    Kvalifikace 1. jízda C2mix, K1 ženy, C1 muži
17:00 - 18:49    Kvalifikace 2. jízda C2mix, K1 ženy, C1 muži
19:00 - 20:00    Stavba tratě pro semifinále a finále
20:00 - 20:30    Stavba tratě pro semifinále a finále – lodě na vodě
20:30         Předjízdy pro semifinále a finále – celé tratě

sobota 17. 6.
07:50        ITOś porada
08:40 - 08:52    Start předjezdců C2 muži, C1 ženy, K1 muži
09:00 - 12:05    Semifinále C2 muži, C1 ženy, K1 muži
12:05 - 13:00    Přestávka
13:00 - 14:25    Finále C2 muži, C1 ženy, K1 muži
14:30 - 14:50    Slavnostní vyhlášení C2 muži, C1 ženy, K1 muži
14:30 - 15:30    Přestávka

15:00                CSLX mítink závodníků (povinný)
15:30 - 16:45    Extreme Canoe Slalom Cross K1 muži, K1 ženy
16:50 - 17:00    Slavnostní vyhlášení Extreme Canoe Slalom Cross


neděle 18. 6.
08:15        ITOś porada
08:40 - 08:52    Start předjezdců K1 ženy, C1muži
09:00 - 11:15    Semifinále C2mx, K1 ženy, C1muži
11:20 - 12:25    Polední přestávka
12:25 - 13:35    Finále C2mx, K1 ženy, C1muži
13:45 - 14:15    Slavnostní vyhlášení C2mx, K1 ženy, C1muži a zakončení akce
19:00 - ???    Party pro všechny zúčastněné