Startuje prodej vstupenek na Světový pohár

hilgertova cslxO víkendu potvrdili juniorští reprezentanti, že ve vodním slalomu patříme k absolutní světové špičce. Se ziskem celkově 18 medailí se Česká republika stala nejúspěšnější reprezentací mládežnického mistrovství světa v Krakově. Už v září budou mít možnost fanoušci vidět čerstvé mistry světa, jako je například Amálie Hilgertová, přímo v Praze – Troji. Startuje prodej vstupenek na Světový pohár ve vodním slalomu a mistrovství světa v extrémním slalom krosu CSLX.

Singlkanoistka Fišerová deklasovala kajakářky na ME do 23 let

fiserova cil1Kajak nebo kánoe? Tak tuto otázku slyšela naše elitní reprezentantka na singlkanoe Tereza Fišerová za poslední dny snad z každé strany. Na mistrovství Evropy ve vodním slalomu do 23 let v liptovském Mikuláši porazila všechny špičkové kajakářky včetně mistryně Evropy Amálie Hilgertové a dovezla zlatou medaili. Ve své hlavní disciplíně C1 pak přidala bronz.

Prskavec upevnil vedení ve Světovém poháru

prskavec bronz 3V neděli 30. 6. vyvrcholil Světový pohár ve vodním slalomu ve slovinském Tacenu  bronzovou medailí Jiřího Prskavce a čtvrtým místem Víta Přindiše v kategorii K1 mužů. Prskavec si tak upevnil vedení v celkovém hodnocení seriálu, kde obhajuje titul z loňského roku.

Daniel Stach získává prestižní cenu World Paddle Awards 2018

Daniel Stach World Paddle Awards IIMusíme se více zaměřovat na veřejnost a fanoušky, říká čerstvý držitel globálního ocenění pro nejvýraznější osobnosti vodáckých sportů za uplynulý rok. Daniel Stach je známým moderátorem a komentátorem nejen sportovních akcí. Ale prestižní cena World Paddle Awards 2018 si jej našla hlavně za propagaci vodáckých sportů a nezapomenutelné výkony v průběhu komentování závodů v Praze – Troji.