Daniel Stach získává prestižní cenu World Paddle Awards 2018

Daniel Stach World Paddle Awards IIMusíme se více zaměřovat na veřejnost a fanoušky, říká čerstvý držitel globálního ocenění pro nejvýraznější osobnosti vodáckých sportů za uplynulý rok. Daniel Stach je známým moderátorem a komentátorem nejen sportovních akcí. Ale prestižní cena World Paddle Awards 2018 si jej našla hlavně za propagaci vodáckých sportů a nezapomenutelné výkony v průběhu komentování závodů v Praze – Troji.

Daniel Stach získal cenu v kategorii Media Professional společně s cestovatelem a filmařem Olafem Obsommerem z Německa. Poprvé v historii došlo ke shodě a byly tak oceněny hned dvě osobnosti v jedné kategorii. Stach začínal vodáckou kariéru jako člen juniorského týmu vodních slalomářů v roce 2004. „Je to pro mě velká čest získat toto ocenění a chtěl bych poděkovat hlavně naší komunitě, která mně hodně podporovala zejména v průběhu veřejného hlasování,“ řekl jeden z nejuznávanějších českých moderátorů současnosti.

Daniel StachDílky svým již letitým zkušenostem s moderováním sportovních akcí vidí prostor v zlepšování hlavně v orientaci na diváka. „Měli bychom víc myslet na diváky a fanoušky, zejména aby se závodilo v čase, kdy fanoušci skutečně můžou dojet a povzbuzovat, zajistit, abychom mohli nejdůležitější závody sledovat naživo, ne jak tomu bylo v Brazílii, abychom zajistili, že pravidla jsou srozumitelná a stejná pro všechny (ne jak tomu bylo např. v kajak krosu), nezabíjet kategorie, které patří k těm nejpopulárnějším a nejtradičnějším (jak tomu je u C2 mužů), lepší statistiky a informace o závodnicích nejen pro média, ale i veřejnost,“ jmenuje Stach, kterého bychom i letos měli vidět a slyšet na finále Světového poháru ve vodním slalomu v Praze – Troji začátkem září.

Gratulujeme všem vítězům a víc informací včetně kompletního rozhovoru s Danem najdete na stránkách http://www.worldpaddleawards.com/news/2018-media-professional-daniel-stach-we-need-to-be-more-oriented-on-the-aud