Italian athlete Molmenti was far ahead of the others, Hilgert took the silver medal!

IMG_0194_F_Molmenti
Daniele Molmenti.
Kajakář Daniele Molmenti nenašel konkurenci. Zajel vůbec nejlepší čas trati, kterému se nikdo nepřiblížil nejen ve finále, ale ani v semifinále – 92.62. Luboš Hilgert, který překvapil v semifinále, udržel dobrou formu a vybojoval ve finále druhou pozici (94.02). Třetí skončil poslední muž semifinále, Švýcar Michael Kurt (94.68). Ostatní kajakáři ve špičkově obsazeném závodě chybovali, čímž ztratili naději na medaile. Jeden dotek odsunul na čtvrté místo Němce Alexandra Grimma (96.47) a dva doteky na šesté místo slovinského favorita Petera Kauzera (96.97), který jinak zajel nejlepší čas po Molmentim. Vavřinec Hradílek dojel čtvrtý (96.82). Kompletní výsledky zde.