Startuje prodej vstupenek na Světový pohár v Praze – Troji

prindis 2023 trojaPraha – epicentrum vodního slalomu

Praha, město s bohatou historií a vášní pro sport, se stává opět epicentrem vodního slalomu. Světový pohár ve vodním slalomu v Praze – Troji se již podvacáté vrací do hlavního města České republiky, kde bude jednou z největších sportovních událostí roku. Od čtvrtka do neděle 6. až 9. června 2024 se bude v Troji na umělé slalomové dráze odehrávat divoký boj o triumf mezi největšími hvězdami tohoto vzrušujícího sportu jako předzvěst olympijských soubojů v Paříži. Diváci mají již nyní možnost si koupit vstupenky v předprodeji nebo online z pohodlí domova.

Do peřejí pro vítězství

Nejlepší vodní slalomáři světa se přesně po roce sjedou v Praze, aby se poprali o vítězství a připsali si cenné body do celkového hodnocení Světového poháru. Mezi těmi, kteří se chystají na vodu, nechybí domácí talenty a také budoucí olympijští vítězové. Již nyní se těšíme na úžasné výkony takových osobností jako je olympijský vítěz z Tokia Jiří Prskavec, jenž v minulosti svými skvělými výkony očaroval celý svět, mnohonásobné olympijské medailistky Jessicy Foxové z Austrálie a také stříbrných olympioniků od sousedů ze Slovenska Mateje Beňuše, Jakuba Grigara, a dalších.

Každý rok se snažíme jako organizační výbor Světový pohár v Praze – Troji posouvat na vyšší úroveň. Vždy si stanovuji cíle, které bychom chtěli společně dosáhnout a i letos je před námi velká výzva v podobě předolympijských soubojů. Chtěli bychom pokořit divácký rekord v Troji a přiblížit se atmosféře z roku 2013, kdy jsme hostili mistrovství světa. Těsně před Olympiádou v Paříži na to bude ta nejlepší příležitost. Chceme divákům opět nabídnout nejenom skvělý sportovní zážitek, ale zároveň nezapomenutelnou atmosféru,“ říká za OV Jiří Rohan, který také zve na Český pohár Skupiny ČEZ, který bude vyvrcholením olympijské nominace v Troji již o víkendu 27. - 28. dubna.

Nadšení fanoušci a kouzlo soutěže

Světový pohár ve vodním slalomu je pro fanoušky nejen příležitostí sledovat světový sport, ale také možností se setkat se svými oblíbenými sportovci a dostat se do soutěžní atmosféry. Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ, hlavním partnerem pojišťovna UNIQA, akci finančně podporuje Národní sportovní agentura a hlavní město Praha. Bez podpory fanoušků a pomoci stálých partnerů by tento sportovní svátek neměl takový lesk.
Kromě samotných závodů je v areálu loděnice připravený bohatý doprovodný program, který zaručí, že si fanoušci užijí každou minutu své návštěvy. Těšit se můžou i na sobotní překvapení, které rozhodně nezklame, a na autogramiády s oblíbenými závodníky. Vstupenky na Světový pohár v Praze – Troji se již nyní dají pořídit bez stání ve frontě a za sníženou cenu na síti Ticketportal - 2024 ICF Canoe Slalom World Cup | TICKETPORTAL .

Kategorie vstupenek – nově se dá pořídit i limitovaná VIP vstupenka

Prodej vstupenek startuje již v pondělí 22. dubna. V letošním roce je možné si zakoupit i VIP vstupenku i pro soukromé osoby. Edice těchto vstupenek je limitována. VIP vstupenka umožňuje majiteli vstup do VIP stanu včetně konzumace a také přístup na VIP tribunu.
Cena vstupenek v předprodeji: Permanentka na tři dny (pátek, sobota a neděle) je za 450 Kč. Permanentka na víkendové soutěže (sobota a neděle) je 350 Kč. Cena za jednodenní lístek je v předprodeji 200 Kč.
Ve čtvrtek je vstup zdarma. Děti do 140 cm a handicapovaní mají vstup zdarma.

Pro více informací klikněte zde a pronákup vstupenek navštivte www.ticketportal.cz.

Foto: Luděk Šipla