World Cup 2021 Trailer

V Troji budou dohlížet dva covid manažeři

hradilek k1O bezpečnost a dodržování protiepidemických opatření se bude i letos v Praze - Troji v průběhu Světového poháru starat covid manažer Filip Jančar spolu s covid manažerem mezinárodní kanoistické federace (ICF).Tuto funkci si již odzkoušel na loňském evropském šampionátu.

Bezpečnost a dodržování protiepidemických opatření bude mít i letos na starost tzv. covid manažer Filip Jančar. Sám je bývalým závodníkem a zná specifika areálu i potřebná opatření pro snížení možného rizika nákazy.

„V podstatě mám na starosti všechna zdravotně-hygienická opatření, testování, dezinfekci, dezinfekční brány u vstupu a dodržování všech stanovených opatření. Spolupracujeme s firmou Weroservis, která nám v tomto směru pomáhá zabezpečit potřebné vybavení a provádí odbornou desinfekci areálu a jeho zařízení. Oproti loňsku nám přibylo testování, kdy už u vstupu do areálu budeme vyžadovat potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu, vyplněný selfreporting formulář a budeme vstupujícím kontrolovat teplotu. V letošním roce tak budeme mít jen jednu vstupní bránu,“ popisuje Jančar.

O potřebných opatřeních informujeme na webu a každý účastník akce bude náležitě poučen před příjezdem do Troje.

Foto: Jan Homolka